На календарі тільки половина зими, а ми вже дбаємо про те, в чому ходитимуть Ваші покупці навесні. Тому пропонуємо Вам купити оптом шапки Fashion Kids з нової весняної колекції 2018 року.

Виробник випустив нові моделі з гладкою трикотажної тканини. Колірна гамма - класична: малиновий, рожевий, синій, сірий, чорний, молочний. Основним акцентом є декор, який надає ексклюзивності і неповторності головного убору.

Ми хочемо більше блискіток!

Паєтки залишаються на піку популярності і в цьому сезоні. Дизайнери FK вирішили не відставати від модних тенденцій і створили прекрасну модель «Тіффані». Спереду вона повністю розшита «живими» паєтками: якщо провести по ним пальцем, то вони змінюють свій відтінок.

Одна шапка, два образи.

Вироби double face, які можна носити задом-наперед, стали відкриттям для любителів експериментів зі стилем. Маленький модник сам вирішує, яким боком сьогодні надіти шапочку. І дитина задоволена, і сімейний бюджет в цілості.

А вушка будуть?

Ну куди ж без них! Тим більше вони представлені в двох варіантах: кішки і мишки. Такий фасон, на нашу думку, ідеальний для будь-якої дівчинки! Вушка з екокожі, широкий відворот з крутим написом, гарні кольори - що ще потрібно для яскравої весни?

Вас чекає багато інших новинок і ексклюзивних пропозицій, ознайомиться з якими Ви можете в розділі Fashion Kids. Слідкуйте за наповненням і не пропустіть можливість порадувати Ваших клієнтів якісними аксесуарами.