Хоча на вулиці лише тільки набирає обертів літо, ми вже пропонуємо купити дитячі шапки Дембохаус сезону осінь 2017. Улюблений всіма український виробник головних уборів і в цьому році залишився вірним стилю, якості і любові до дітей. Весь модельний ряд пронизаний яскравими і радісними враженнями.

Дембохаус осень 2017

У колекції Dembohouse 2017 представлені шапки і набори для всіх вікових категорій - від немовлят до підлітків. Тінейджерам сподобаються двосторонні і моделі double face. Багато актуальних нашивок, накатів і вишивок.

Вражаючою вийшла лінія для малюків. Дизайнерські рішення шапок і наборів для хлопчиків і дівчаток не залишать байдужими жодну маму. Все також актуальні вушка різної форми, які роблять образ маленької дитини ще більш милим і чарівним. Тут ви знайдете не тільки шапку-кішечку або ведмедика, але і ягідку, і, навіть, динозавра.

Шапка для мальчика Дембо

Ідеальним залишається якість трикотажу і професіоналізм пошиття. Ваші покупці безсумнівно залишаться задоволені і зовнішнім виглядом шапочок Дембохаус, і їх посадкою і експлуатаційними характеристиками.

Звертаємо увагу, що всі вироби даної торгової марки можна придбати тільки упаковкою.

Як говорить народна мудрість: "Готуй сани влітку". Тим більше шапки. Особливо дитячі.)

Доброю вам торгівлі і приємного вибору!