Життя складається із дрібних пазлів. Імідж та думка інших склеюються з деталей. Часом кожна дрібниця говорить про людину більше, ніж слова та вчинки. Тому головні убори потрібні і важливі  - для затишку, здоров'я, стилю і самовираження.

Адже банальні в'язані шапки нині перетворилися на грайливі берети з кокетливими помпонами, на спортивні подовжені ковпаки або на іміджеві шапочки з вушками, стразами та вуалями.

А вушанки? Здавалося б, з ними давно зрозуміло. А ні. Натуральне хутро ― для поціновувачів, штучне, але таке гарне, ― для любителів. Плащівка дивовижних кольорів, трикотаж різноманітних фактур, рядки, каміння, бісер, аплікації, помпони, козирки ... Ви все ще впевнені, що вушанки це банально?!

Адже існують ще бейсболки і кепки, капелюшки та берети, біні  і навушники, снуди та капюшони. Можна підібрати головний убір під будь-який стиль, настрій і, що важливо, гаманець.

Всю цю шапочну феєрію, калейдоскоп фарб та фактур можна побачити, вибрати та купити в нашому магазині «Шапочки».

За більш ніж 10 років на ринку головних уборів ми навчилися відчувати усі тенденції моди та запити роздрібних покупців. Наші шапки не здадуться вам нудними і одноманітними.

6 причин, чому ви повинні спробувати працювати з нами:

► величезний асортимент під будь-які запити найвибагливіших клієнтів;


► нам довірили свою продукцію як найвідоміші, так виробники-початківці. Офіційне представництво дає нам можливість запропонувати вам головні убори за найпривабливішою ціною;


► ми самі відбираємо моделі з колекцій відповідно до вимог кінцевого споживача;


► постійні знижки та розпродажі високоякісного товару минулих колекцій;


► наші менеджери мають безцінний досвід та із задоволенням допоможуть вам у формуванні та оформленні вітрини;


► з постійними покупцями та великими оптовиками ми завжди говоримо індивідуальною мовою знижок.


Якщо ви тільки плануєте свій бізнес або шукайте нові моделі, колекції та приємні ціни для вже існуючої справи, запрошуємо вас до нашого шапкового раю.

Ми не продаємо шапки, ми продаємо настрій!