У цьому сезоні дизайнери продовжили розвивати класичну лінію. Ви зможете підібрати великий асортимент для своєї вітрини і купити чоловічі в'язані шапки з відворотом і без, подовженої або щільно прилягаючої до голови форми. Різні види фактурних в'язок і відтінки синього, сірого, коричневого дозволять задовольнити будь-який запит вашого клієнта. Молодіжна лінія представлена ​​шапками з подовженою верхівкою, які продовжують користуватися величезною популярністю серед молодих людей. Колірна гамма розширена ультрамодними бордо, пудра і крем. Окремо варто звернути увагу на снуди Caskona. Вони все також залишаються в тренді і дуже затребувані серед покупців. Об'ємна в'язка, універсальність, запаморочлива колірна палітра, комфортність - безсумнівні переваги даних виробів.

Що стосується якості аксесуарів і складу пряжі, то Каскона продовжує тримати марку. У складі всіх товарів - європейська бавовна, італійська мериносова шерсть або мохер, а також якісні акрилові волокна для підвищення зносостійкості виробів.

Шапки Каскона 2017

Пропонуємо вам ознайомитися з осінньо-зимовим асортиментом Каскона і вибрати якими моделями урізноманітнити свою вітрину до сезону. Для зручності нові моделі позначені ярликом «Новинка». Розділ наповнюється новими товарами. Слідкуйте за нашими надходженнями.