Шановні виробники і постачальники!

У зв'язку з великою конкуренцією і значною кількістю пропозицій щодо співпраці, обмеженою площею нашої вітрини, а також для оптимізації часових і трудових витрат, просимо складати комерційну пропозицію (КП) відповідно до побажань, викладених на цій сторінці.

Презентація компанії: назва, де знаходяться виробничі потужності, чи спеціалізуєтесь на виготовленні головних уборів, чи це додатковий асортимент до вашої основної продукції.

Насиченість ринку вашими виробами: чи співпрацюєте з кимось в Одесі, Україні. Мінімальні відомості про купівельний попит на ваш товар.

Асортимент: опис предмета пропозиції: коротко викладіть особливості вашого товару (сировина, моделі, кольорова гамма, фурнітура), чим відрізняєтесь від конкурентів. Прикріпіть каталог з чіткими фотографіями, не забудьте про назву або артикул моделі і можливу ​кольорову гаму.

Прайс-лист: рекомендовані дрібнооптові ціни (ціни, за якими торгують ваші дистриб'ютори і представники) і вилка цін або відсоток знижки для середніх і великих оптових покупців.

Умови співпраці: передоплата, оплата по факту отримання товару, можливість відстрочки платежу і т.д., спосіб розрахунку (готівковий / безготівковий).

Терміни поставок: обсяги і можливості вашого виробництва; які кількості товару ви зможете відвантажувати в сезон і як швидко виконаєте дозамовлення. Яким способом і в які терміни здійснюється доставка.

Додаткові бонуси: знижки, програма лояльності, ексклюзивність модельного ряду, можливість перерозподілу товарних залишків, пробного періоду і т.д.

Відзначте готовність організації презентаційного боксу зі зразками після затвердження вашого КП, для того щоб ми могли оцінити якість сировини, пошиття / в'язки, посадки і т.п.

 

Ми завжди готові розглянути всі пропозиції. Така форма значно прискорить робочі процеси і дозволить вам отримати розгорнутий відгук про вашу продукцію та стане першою сходинкою до нашої взаємовигідної співпраці!